Lumos FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mert mindenkinek kell egy kis varázslat az életébe
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 WATTSFORD; Elena

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elena G. Isobel Wattsford
Hugrabug
Elena G. Isobel Wattsford


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.

WATTSFORD; Elena Empty
TémanyitásTárgy: WATTSFORD; Elena   WATTSFORD; Elena EmptyKedd 13 Júl. 2010, 04:00

WATTSFORD; Elena Image-3F22_4C3C2065

Avatarfoglalás|| Nina Dobrev
Karakter teljes neve|| Elena Gina Isobel Wattsford
Karaktered becenevei|| El, GiGi, Izzy
Születési hely, idő|| Párizs, 1979. január 5
Kor|| 15
Vér|| félvér
Faj|| félig véla
Iskola|| Roxfort
Család||
Szülők:
Apa: Charles J. Wattsford - 40 év - mugli - ügyvéd
Anya: Isabella Dawn - 38 év - véla - egy kis mágikus bolt alkalmazottja az Abszol úton
Nagypapa: Frederik Dawn - 78 év - aranyvér - nyugdíjazott auror
Nagymama: Caroline Dawn - 76 év - véla
Testvérek:
Amanda Wattsford - 15 év
James Dawn - 20 év
Mostohatestvérek:
Charlie Wattsford - 16 év
Edward Wattsford - 16 év
Háziállatok: egy kuvik és egy whiskas 1 hónapos macska, akit Lucy - nak hívnak

Előtötrénet

Egy esős nap. Olyan mint a többi áprilisi nap mostanában. Épp hogy kiléptek a kocsmából elkezdett esni. Charles és a barátai nem tudták merre mennek, csak hogy menniük kell. A kocsmából kirúgták őket, mert holtrészegek voltak, és verekedni kezdtek a pultossal, mert nem volt hajlandó adni nekik több szeszt. Az utcán énekelni kezdtek, egymás vállába kapaszkodva dülöngéltek jobbra - balra. Egy óra múlva már kezdték néhányan unni ezt, ezért szétváltak. Néhányan a földön kötöttek ki, néhányan pedig a bál felé mentek, ahol több gyönyörű lány várt taxira. Volt köztük egy, aki kitűnt a tömegből szépségével. Észrevette, hogy Charles figyeli őt, majd elindult egyedül a sötét utcán; pár lépés után intett az idegen férfinak, hogy kövesse. Charles elindult utána. Mentek jó sokáig egymás után, míg egy kis házhoz nem értek.
- Mi a neved? - kérdezte a hölgy. - Az enyém Isabella
- Charles. Wattsford.
Isabella beinvitálta kis házába a férfit, ahol nem volt senki.
- Van egy gyermekem már. De téged az ne érdekeljen. Ha jobban belegondolok, nem erre fogsz emlékezni, - közelebb lépett lassan Charleshoz - hanem egy sokkal izgalmasabb részre.
Szenvedélyesen megcsókolta Charlest, és a hálószoba felé húzta.

***

A kórház idegen volt neki, és az se tetszett neki, hogy több ember jelen lesz, miközben ő kihordja második gyermekét. De nem volt mit tenni, a szülés már elindult, és nem hoppanálhatott el ennyi ember előtt, miközben ők egy ágyra fektetik, és betolják egy fehér szobába, tele ijesztő dolgokkal. De nem volt mit tenni, túlságosan félt, mert mikor James született, édesanyja segített világra hozni a gyermeket, s majdnem belehalt. Most, hogy meglátta a műszereket, már nem volt biztos, hogy ezt a módot akarja választani. Egyre biztosabb lett benne, hogy elhoppanál, mikor elfojt a magzatvize. Nem volt mit tenni, maradnia kellett.
12 órát vajúdott, mikor rájöttek az orvosok, hogy ikrekkel volt terhes. Már kétségbesett, hogy még egyszer ennyit kell elviselnie, mikor kevesebb mint egy perc múlva a másik baba kint volt. És az a másik baba én voltam
- Mi legyen a nevük? - kérdezte az orvos
Nagyon nehéz volt 1 szavat is kinyögnie, el volt fáradva
- Az idősebb Amanda Naomi. A másik, Elena Gina.. Isobel
Csak az Isobel nevet akarta, mikor rám pillantott, mert a név olyan könnyeden hangzott, mint amilyenek engem is látott. Az orvos tévedésbőlmind a hármat leírta a névtáblámra.
- Az apuka teljes neve?
- Az apuka nem szándékozik gondjukat viselni a vezetéknév Wattsford.
Miért is lenne szándékában, mikor ő egy jól kereső üzletember, akinek már felesége van. Még az ikrekről se tud. Épp ezért, mikor már úgy érezte, visszatért az energiája, úgy döntött felhívja . Végül is joga van tudni, hogy apa lett, és az első két gyermeket úgy hozta össze, hogy az esküvő előtti napon megcsalta feleségét egy vélával. És tudja, mit jelent a véla szó, valamint azt is, hogy varázslók igen is léteznek, a nő, akibe első látásra beleszeretett(de ezt nem hajlandó beismerni) egy boszorkányba. Minél tovább húzta ezt a beszélgetést, és végül nem is esett meg. Egészen addig, míg az utcán nem találkoztunk. Anya épp egy bolt előtt állt, mikor Charles meglátott minket. Nem értettem semmit, míg Anya nem mondta : [i] Amanda, Isobel, ő itt a ti apukátok. Teltek az évek, és már 5 évesek letünkt. Egyre sűrűbben láttam apát és annak feleségét, párszor már jártam a házukban, és úgy gondolták, ideje megismerkednünk a féltestvéreinkkel. 2 mugli fiuk van, Charlie és Edward. Majdnem egyidősek voltunk velük, ők 2 hónappal korábban születtek. Nem jöttünk ki velük túlságosan. 1 hétre maradtunk. Az utolsó nap megmutattak nekünk 2 szobát. Azt mondták, azok a mi szobáink. Ha akarunk, akkor maradhatunk náluk, lehetünk olyanok, mint egy teljes család, és nem kellene apa nélkül élnünk. Amanda maradni szeretett volna. Tetszett neki a mugli élet, és az, hogy nekik olyan sok megpróbáltatással kellett szembenéznie, nem használhattak varázslatot a megoldás elérése érdekében. Ő mindig kalandvágyó volt. De nem tudott volna megválni anyától. Mikor eldöntötték azt, hogy velünk szeretnének élni, nem tudták azt, amit anya elmondott nekik: iskola, varázserő, felelősség, és a varázsvilág bemutatása nekünk. Nem volt nálunk varázstanácsadó, és azért nekik kellett volna ezt megismertetni velünk. Úgy döntöttek, ezt a költözés – dolgot későbbre rakják. Ahogy írtam, nem volt nálunk varázstanácsadó addig, míg Charlienál nem mutatkoztak varázserő jelei. Amanda is egyre varázslatosabb lett, de én nem. Lehet, hogy ő nem véla, és azért. De én az vagyok félig, és már nagyon megijedtem, hogy nekem nem lesz varázserőm. Mikor már 11 éves lettem, 2 levél jött nekünk, amit bagoly hozott. A levélben az állt, hogy felvettek a Beauxbattonsba. Boldog voltam, annyira, mint már sok éve nem. Így hát az első évben mágusképzőbe jártam. Mikor hazaértünk, ott volt anya és apa. Azt mondták, jó hírük van: összeházasodnak, és Londonba költözünk Charlieval. Ez nagyon hirtelen jött. következő héten már utaztunk is. A Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola tanulója lettem, és most kezdem az 5. évfolyamot

Jellem
Elena egy igazán talpraesett lány. Kimondja azt amit gondol, épp ezért néhány ember nem bírja, vagy ezért van vele jóban. Nem szereti a muglikat, mióta apja és anyja újra összejöttek, és kifejezetten ellenséges velük. Szeret énekelni, és zenélni. Nyitott új dolgokra. A barátai és a családja Isobelnek vagy Izzynek hívja. Ha valaki leGinázza, képes lenne az illetőt megölni, de a GiGi becenevet elviseli. Testvérével teljesen különböznek: Amanda szőke, kék szeme van, kalandvágyó, és álmodozik mindenről, gyakran egy álomvilágba képzeli magát, szerinte minden úgy van, ahogy azt ő mondja, és nem érti meg, ha másnak van igaza, nem neki. Ellentétben Elena két lábbal a földön áll, elfogadja, ha másnak van igaza, barna hajú, barna szemű, nem keresi a közönséget, gyűlöli a muglikat, szeret tanulni, nyitott az új dolgokra. Apjával úgy viselkedik, mintha kedves lenne vele, de elég rosszul játssza a szerepét. Mikor Londonban nyáron telihold volt, majdnem megharapta egy vérfarkas. azóta retteg tőlük

külsőségek

magasság || 169 cm
tömeg || 60 kg
rassz || európai
szemszín || barna
hajszín || barna
különleges ismertetőjel || -
kinézet || Elena barna hajú, barna szemű lány, kb. 170 cm és úgy 60 kg körül van.
egészségi állapot || egészséges

mindig || csoki^^, sport, varázslat
soha || muglik, varázslat nélküli élet, Párizs, vérfarkasok
dementorok || elveszti az eszméletét
mumus || vérfarkas
titkok ||Mindig abban reménykedik, hogy apjából egyszer varázsló lesz, és akkor élhetnének úgy, mint egy normális család
rossz szokás || a száját harapdálja, ha egy kicsit is ideges, vagy dolgozatot ír; amikor mérges, a haját csavargatja; ha hazudik, a jobb füle rángatózik


a tudás

varázslói ismeretek ||4 év Roxforti anyag, + 1 Beauxbatton
mugli képzettségek || zongora, gitár, dob, és több nyelven beszél folyékonyan
pálca típusa || 12 hüvelyk, sárkányszívhúr mag, rózsafa, kellemesen rugalmas különlegesség || animágus – perzsa macska; patrónus - medve


A hozzászólást Elena Wattsford összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 13 Júl. 2010, 20:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Fleur Delacour
Admin
Fleur Delacour


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 20.
Age : 29

WATTSFORD; Elena Empty
TémanyitásTárgy: Re: WATTSFORD; Elena   WATTSFORD; Elena EmptyKedd 13 Júl. 2010, 06:42

Előtörténetedet elfogadom, ha a féltestvéreidet is odaírod a családhoz. Írj egy PM -et ha kész vagy vele
Vissza az elejére Go down
https://lumosfrpg.hungarianforum.com
Fleur Delacour
Admin
Fleur Delacour


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 20.
Age : 29

WATTSFORD; Elena Empty
TémanyitásTárgy: Re: WATTSFORD; Elena   WATTSFORD; Elena EmptyKedd 13 Júl. 2010, 07:26

Rendben, így már tökéletes. Előtörténetedet elfogadom, házad a hugrabug. Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
https://lumosfrpg.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





WATTSFORD; Elena Empty
TémanyitásTárgy: Re: WATTSFORD; Elena   WATTSFORD; Elena Empty

Vissza az elejére Go down
 
WATTSFORD; Elena
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lumos FRPG :: .:Jelentkezés:. :: Karakterek előtörténetei-
Ugrás: