Lumos FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mert mindenkinek kell egy kis varázslat az életébe
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 POTTER; Harry

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Harry Potter
Griffendél
Harry Potter


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 23.

POTTER; Harry Empty
TémanyitásTárgy: POTTER; Harry   POTTER; Harry EmptyPént. 23 Ápr. 2010, 02:35

POTTER; Harry Image-795D_4BD1A08A

avatarfoglalás|| Daniel Radcliffe
teljes név || Harry James Potter
becenév || Harry
nem || férfi
születési hely, idő || Godric’s Hollow, Anglia, 1980. július 31.
kor || 16
faj || ember
vér || fél



a múlt

1980. július 31 - én születtem Godric’s Hollowban. A szüleim nagyon szerettek és vigyáztak rám. Sajnos nem ismerhettem meg őket. Hogy miért nem? A válaszom erre Voldemort. Voldemort vadászott rám és a szüleimre egy jóslat miatt ami veszélyt jelentett rá és a hatalmára. Elhatározta hát, hogy végez velünk. A szüleim úgy döntöttek, hogy el kell bújnunk így megkérték Siriust, hogy legyen a titokgazdájuk. Sajnos Sirius nem vállalta el végül is a feladatot így végül Peter Petingrewra hárult a feladat. Ez okozta a szüleim vesztét. Petingrew elárulta a szüleimet Voldemortnak aki meg is jelent a házunkban és megölte apámat, majd végzett az anyukámmal is aki az életét adta, hogy én élhessek. Mikor Voldemort meg akart ölni életbe lépett a védelem amit anyám áldozata révén kaptam, így a nagyúr elvesztette az erejét. Ez után az éjszaka után kerültem anya rokonaihoz, a Dursley családhoz. Vernon bácsi és Petunia néni az évek során azt a történetet adták be nekem, hogy a szüleim autóbalesetben haltak meg, Elhittem a történetet elvégre ekkor még fogalmam sem volt arról, hogy mi is az igazság. Dursleyék a lépcső alatti gardróbba száműztek és ott kellett laknom. Folyamatosan éreztették velem, hogy nem kívánatos személy vagyok, akit megtűrtek, folyton megaláztak. Dudley rendszeresen belém kötött, de már megszoktam a dolgot. 11 éves koromban fordulóponthoz érkeztem. Levelet kaptam a Roxfortból, hogy felvételt nyertem. Dursleyék mindenféle módon meg akarták akadályozni, hogy erről tudomást szerezzek vagy, hogy elmenjek, de szerencsére megjelent Hagrid aki később jó barátom lett és elvitt magával. A Roxfort expresszen összeismerkedtem Ron Weasleyvel és Hermione Grangerrel akik később a legjobb barátaim lettek. A vonaton ismerkedtem meg az ellenségemmel is akit Draco Malfoynak hívnak. Az évek során az ellentétek egyre inkább elő jöttek, és több konfliktus helyzetbe is kerültem vele. Rengeteg kalandban volt részem sajnos amibe a barátaim is belekeveredtek. Voldemort nem egyszer az életemre tört és tudom addig nem nyugszik amíg egyikünk meg nem hal. Most ötöd éves vagyok és félek belegondolni abba, hogy mit tartogat számomra ez az év. Ron és Hermione persze mindenben támogatnak, és Dumbledore professzor is segít amiben tud, de félek attól, hogy bajba sodrom őket és miattam lesz bajuk.

jellem

Bátor fiú aki kedves és melegszívű. Sajnos igen makacs és vakmerő is, néha kicsit letargikus és önsajnáló, de nem vészes. Kiáll a barátaiért és Siriusért, ha valakinek segítségre van szüksége akkor megpróbál mindent amire csak képes, hogy segíthessen. Érzelmei gyakran befolyásolják így képes elhamarkodott döntéseket hozni. Szerencsére ilyenkor mindig mellette van a józanság hangja Hermione személyében, vagy Dumbledore beszéli őt le az elhamarkodott és meggondolatlan cselekedetekről.



apróságok

mindig || Barátok, kviddics, Sirius, harc Voldemort ellen, Tűzvillám
soha || Voldemort, halálfalók, mardekárosok, vér szerinti megkülönböztetés, dementorok
dementorok || Azt látja amikor a szülei meghalnak, édesanyja sikolyát hallja
mumus || Dementor
titkok || láthatatlanná tévő köppenye, tekergők térképe, szerelmes Ginny Weasleybe
rossz szokás || Ron és Hermione vitáit néha szarkasztikus, gúnyos megjegyzésekkel illeti, Ginny közelében hajlamos elpirulni, néha letargikus a hangulata


a család

apa || James Potter 21 éves korában elhunyt arany vér
anya || Lily Evans 21 éves korában elhunyt mugli származású
testvérek || -
családi állapot || egyedülálló
állatok || Hedvig nevű hóbagoly


külsőségek

magasság || 170 cm
tömeg || 50 kg
rassz || európai
szemszín || zöld
hajszín || fekete
különleges ismertetőjel || villám alakú sebhely a homlokom ami miatt annyian megbámulnak
kinézet || Magas, vékony fiú akinek fekete haja van. Rakoncátlan tincseit apjától örökölte, zöld szemeit pedig anyjától. Amikor nem az iskolai talár van rajta akkor Dudleytól megörökölt óriási ruhákat hordja.
egészségi állapot || egészséges


a tudás

varázslói ismeretek || 4 év anyaga. Kedvenc tantárgya az SVK. A bájitaltant és a jóslástant ki nem állhatja. Házi feladatait gyakran másolja Hermionéról. Képes patrónust megidézni. Jártas az oklumenciában.
mugli képzettségek || nincs konkrét információ
pálca típusa || magyal-főnixtoll alapanyagú, a legjobb iparos, Ollivander munkája. A pálcának csak egyetlen hasonmása van (a tollat adó főnixmadár, Fawkes, mindössze két tollat adakozott), ám az a pálca Voldemort Nagyúré, azzal követte el valamennyi gyilkosságát.
különlegesség || Patrónusa: szarvas, párszaszájjú, ért az oklumenciához
Vissza az elejére Go down
Fleur Delacour
Admin
Fleur Delacour


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 20.
Age : 29

POTTER; Harry Empty
TémanyitásTárgy: Re: POTTER; Harry   POTTER; Harry EmptyPént. 23 Ápr. 2010, 02:38

Előtörténeted elfogadva!!! Jó játékot
Vissza az elejére Go down
https://lumosfrpg.hungarianforum.com
 
POTTER; Harry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lumos FRPG :: .:Jelentkezés:. :: Karakterek előtörténetei-
Ugrás: