Lumos FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mert mindenkinek kell egy kis varázslat az életébe
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 FLETCHER; Holly

Go down 
SzerzőÜzenet
Holly Fletcher
Admin
Holly Fletcher


Hozzászólások száma : 72
Csatlakozás ideje : 2010. Apr. 21.

FLETCHER; Holly Empty
TémanyitásTárgy: FLETCHER; Holly   FLETCHER; Holly EmptyCsüt. 22 Ápr. 2010, 03:33

FLETCHER; Holly Image-D12C_4B30DE0F

Avatarfoglalás|| Taylor Swift
Karakter teljes neve|| Holly Taylor Fletcher
Karaktered becenevei|| Lolly
Születési hely, idő|| London, 1980. február 2.
Kor|| 14
Vér|| aranyvérű
Család||
Szülők:
Simon Fletcher - 49 év - aranyvér - amnéziátor
Alexandra Fletcher - 47 év - aranyvér - Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztályának vezetője a Minisztériumban
Testvérek:
Alfred Fletcher - 11 év
Jasmine Fletcher - 14 év
Háziállatok: Sissy egy macska, és Gofri egy füleskuvik bagoly

Előtötrénet
Nos, az életemről nem szeretek beszélni. A lényeg, hogy mostani önmagammá 5 éves koromban "váltam". Akkor ölték meg az unokatesómat a muglik. Claire-t szerettem akkor a legjobban. Nagyon barátságos volt a muglikkal, így én is követtem a példáját. De mikor ez a "baleset" megtörtént, magamba fordultam, és eldöntöttem: nem leszek kedves velük. Innentől az életem egyhangúan telt: a családommal és az aranyvérű varázslókkal kedves voltam, és máig is az vagyok. De ne szaladjunk ennyire előre. 10 éves voltam, mikor megkaptam a roxforti levelet. Most jönne az a rész, hogy annyira örültem, már aznap elráncigáltam a szüleimet bevásárolni. De nem, én nem így tettem, csak bólintottam, hogy oké, ez is le van tudva. Nyár közepén, nyaralás után mentünk csak el bevásárolni. Nem voltam annyira oda, már megszokott volt, hogy az Abszol útra megyünk. A King's Cross pályaudvaron megismerkedtem több aranyvérű gyerekkel, akikkel még máig jóban vagyok. De nem voltunk annyira jóban a gonoszabbakkal, mert én nem akartam kiírtani a világról a muglikat. A teszlek süveg jó pár percig morfondírozott, hogy hová tegyen. Szerintem jó döntést hozott. És erről így vélekedek már 4, lassan 5 éve.

Jellem
Holly álatlában kedves. Van egy rossz szokása, hogy első benyomást nála külső alapján lehet tenni. A legtöbb barátja aranyvérű, de már kezd leszokni arról a gondolatról, hogy egy aranyvérűnek csak aranyvérű barátjai lehetnek. Kicsit egoista, de nem száll el önmagától. Nem szeret fölöslegesen fecsegni, de néha olyan kedve van, hogy bárkinek elmond bármit. Lobbanékony, hirtelen haragú, sértődékeny, kiszámíthatatlan. Egészen jól tart titkot. Az egyetlen dolog, amivel halálosan meg lehet sérteni, az a hazugság.

külsőségek

magasság || 180 cm
tömeg || 57 kg
rassz || európai
szemszín || kék
hajszín || szőke
különleges ismertetőjel || -
kinézet || egy kedves, megbízható lány, aki figyel a külsejére
egészségi állapot || egészséges

mindig || csoki, édesség, zene, bájitaltan, ékszerek, mugli parfümök
soha || kihasználás, hazugság, muglik
dementorok || még nem találkozott dementorokkal
mumus || a cuki rózsaszín babák, amik még mosolyognak is.
titkok || kiskorában muglikkal játszott; a mugli parfümöknek nem tud ellenállni
rossz szokás || túl könnyen fel lehet idegesíteni; ha ideges a száját harapdálja


a tudás

varázslói ismeretek || a Roxfortba jár már 4 éve. Kedvenc tantárgya az SVK, a bájitaltan, és a bűbájtan, de rúnaismeretből is remekel
mugli képzettségek || gitározik, zongorázik, énekel, haladó szinten lovagol
pálca típusa || 11 hüvely, rózsafa, vélahaj maggal, kellemesen rugalmas
különlegesség || animágia - hóbagoly, és kezdő szintű legilimencia

/Nos, hogy igazságos legyek, előtörténetemet elfogadom Smile Házam a mardekár/
Vissza az elejére Go down
 
FLETCHER; Holly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lumos FRPG :: .:Jelentkezés:. :: Karakterek előtörténetei-
Ugrás: